Lekarze

lek. wet. Tomasz Pięknik


Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu, w 2009 ukończył studia podyplomowe na SGGW Warszawa i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie “choroby psów i kotów”, a w roku 2016 studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie “radiologia weterynaryjna”. Pasjonuje się stomatologią weterynaryjną i chirurgią. Od dwóch kadencji sekretarz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.Prywatnie posiadacz dwóch kotów i dwójki dzieci, miłośnik historii, - szczególnie “małej ojczyzny” Opolszczyzny.

lek. wet. Agata Pięknik


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, w 2014 ukończyła studia podyplomowe i uzyskała tytuł specjalisty w zakresie “choroby psów i kotów”. Zajmuje się dermatologią i diagnostyką laboratoryjną.

lek. wet. Maja Lamm


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W trakcie studiów odbyła staż na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Brnie, w Czechach oraz w Bursie, w Turcji. W swojej pracy szczególnie interesuje się kardiologią oraz diagnostyką ultrasonograficzną. Właścicielka dwóch psów, miłośniczka koni, jazdy na rolkach, rowerze, a zimą na snowboardzie.

lek. wet. Karolina Pason


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Staż odbyła w Gabinecie Weterynaryjnym EDEN, w którym pracuje do dnia dzisiejszego. Interesuje się medycyną zarówno psów i kotów jak i zwierząt egzotycznych. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach tematycznych. Prywatnie właścicielka trzech przygarniętych kotów, bo przygarnięte są najlepsze.

lek. wet. Michał Zacharzewski


Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jego pasją jest dermatologia i endokrynologia małych zwierząt. W pracy interesuje się też gastroenterologią i nefrologią. Liczne kongresy, konferencje oraz szkolenia, w których uczestniczy, pozwalają mu na wdrażanie najnowszych osiągnięć medycyny weterynaryjnej. Jest członkiem Komisji ds. Edukacji Młodych Lekarzy Weterynarii przy Okręgowej Izbie Lekarsko - Weterynaryjnej. Lubi dobrą muzykę, kino i gry planszowe. Czas wolny spędza na wędrówkach górskich z rodziną, a zimą jeździ na nartach.

lek. wet Agata Morys - Pisanecka


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Staż oraz praktyki odbywała w lecznicach w Szczecinie, Kowarach, Tarnowie oraz Krakowie. Interesują ją zagadnienia z dziedziny chorób wewnętrznych małych zwierząt oraz diagnostyka ultrasonograficzna. Prywatnie właścicielka psa Borysa.

Justyna Habrajska - technik weterynarii


Ukończyła technikum weterynaryjne w Opolu. Uczęszcza na staż w Gabinecie Weterynaryjnym EDEN. Szybko się uczy, a w razie potrzeby jest w stanie się dokształcać i na bieżąco czerpać nową wiedzę w danym kierunku. Kocha zwierzęta, zawsze chętna do pomocy. Osobiście jest szczęśliwą posiadaczką trzech kotów: Luny, Iskry i Mai oraz agamy brodatej.

lek. wet. Monika Pietraszewska


Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Zawodowo od początku związana z Przychodnią Weterynaryjną Eden w Opolu. Interesuje się szczególnie diagnostyką laboratoryjną i hematologią. W wolnym czasie jeździ na rowerze i namiętnie ogląda seriale. Fanka Stephena Kinga i pasjonatka kosmetologii.