Lekarze i technicy

lek. wet. Tomasz Pięknik


Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu rocznik 2000, w 2009 ukończył studia podyplomowe na SGGW Warszawa i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie “choroby psów i kotów”, a w roku 2016 studia podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie “radiologia weterynaryjna”. Pasjonuje się stomatologią weterynaryjną i chirurgią. Od trzech kadencji zasiada w Zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Jest wiceprzewodniczącym Sekcji Stomatologii PSLWMZ i członkiem European Veterinary Dental Society.

Prywatnie posiadacz dwóch kotów i dwójki dzieci, żeglarz, miłośnik historii - szczególnie “małej ojczyzny” Opolszczyzny oraz czechofil.

lek. wet. Agata Pięknik


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu rocznik 2007, w 2014 ukończyła studia podyplomowe i uzyskała tytuł specjalisty w zakresie “choroby psów i kotów”. Po studiach pracowała we Wrocławiu i prowadziła własną praktykę w Kamiennej Górze. Zajmuje się dermatologią, chirurgią i diagnostyką laboratoryjną.

lek. wet Agata Morys - Pisanecka


Absolwentka wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym. Jej główne zainteresowania to okulistyka weterynaryjna oraz choroby wewnętrzne psów i kotów. Swoją wiedzę w tych dziedzinach poszerza podczas licznych kursów specjalistycznych, miedzy innymi Mastervet, Centrum Edukacji Medycznej oraz tematycznych konferencjach weterynaryjnych. Członkini EESVO - Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Okulistyki Weterynaryjnej. Na co dzień w naszym gabinecie Pani doktor zajmuje się badaniem okulistycznym oraz chirurgia okulistyczną.

lek. wet. Maja Lamm


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W trakcie studiów odbyła staż na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Brnie, w Czechach oraz w Bursie, w Turcji. W swojej pracy szczególnie interesuje się kardiologią oraz diagnostyką ultrasonograficzną. Właścicielka dwóch psów, miłośniczka koni, jazdy na rolkach, rowerze, a zimą na snowboardzie.

lek. wet. Karolina Pason


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Staż odbyła w Gabinecie Weterynaryjnym EDEN, w którym pracuje do dnia dzisiejszego. Interesuje się medycyną zarówno psów i kotów jak i zwierząt egzotycznych. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach tematycznych. Prywatnie właścicielka trzech przygarniętych kotów, bo przygarnięte są najlepsze.

lek. wet. Aleksandra Krapa


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu rocznik 2020.. Praktyki odbywała w klinikach we Wrocławiu i Opolu . Staż odbyła w Przychodni Weterynaryjnej Eden , w której obecnie pracuje ;) Interesuje się chorobami wewnętrznymi psów i kotów i w tym zakresie pogłębia swoją wiedzę . Czas wolny lubi wykorzystywać na wycieczki rowerowe , a zimą jazdę na nartach .

lek. wet. Anna Ganowska


Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wiedzę i umiejętności zdobywała w klinikach weterynaryjnych w stolicy oraz w trójmieście. Związana z naszym gabinetem od trzeciego roku studiów jako wolontariuszka i praktykantka. Specjalizuje się w nefrologii, urologii i diagnostyce obrazowej. W czasie wolnym entuzjastka wszelkich aktywności fizycznych, miłośniczka gór i wspinaczki. Prywatnie posiadaczka dwóch kotów.

lek. wet. Iga Józefowicz


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Praktyki odbywała w klinikach we Wrocławiu, Gorzowie Wielkopolskim oraz w Opolu, skupiając się na medycynie zwierząt egzotycznych. Staż odbyła w Przychodni Weterynaryjnej EDEN, w której pracuje do dziś. Specjalizuje się w medycynie królików, gryzoni oraz gadów. Jej głównym zainteresowaniem są choroby wewnętrzne zajęczaków i gryzoni oraz diagnostyka obrazowa, pomagająca postawić trafne rozpoznanie. Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz zgłębiając wszelkiego rodzaju literaturę. Prywatnie właścicielka dwóch adoptowanych królików.

Marta Węgrzyn - technik weterynarii


Ukończyła technikum weterynaryjne w Nysie w roku 2014, po którym rozpoczęła pracę w nyskiej przychodni weterynaryjnej współpracując jednocześnie z fundacjami zajmującymi się opieką nad ptakami i dzikimi zwierzętami. Poza pracą prezes Opolskiego Centrum Leczenia i Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Avi", w którym zajmuje się opieką i leczeniem dzikich zwierząt. Prywatnie właścicielka 3 kotów..

Justyna Habrajska - technik weterynarii


W 2018 roku ukończyła Technikum Weterynaryjne w Opolu. Odbywała praktyki w latach 2016-2018, a nastepnie rozpoczęła staż w Gabinecie Weterynaryjnym Eden, w ,którym nadal pracuje.
W 2019 roku ukończyła kurs groomingu, w który całym czas podnosi swoje kwalifikacje. Osobiście jest posiadaczką 3 kotów: Luny, Iskry i Mai oraz jaszczurki agamy brodatej.